CAPTUNE EĞLENCE GEZEGENİ, 25 ŞUBAT 2012 CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR

Capitol Alışveriş Merkezi’nin açılışı dört gözle beklenen eğlence merkezi Captune Eğlence Gezegeni, 25 Şubat 2012 Cumartesi günü saat 13.00’te açılıyor.

Kahramanların çocuklarla buluşacağı açılış gününde, aynı zamanda çok heyecanlı bir yarışma düzenlenecek. Karakterlerin isimlerini alışveriş merkezi ziyaretçileri arasında düzenlenecek yarışma ile belirleyecek olan Capitol, değerlendirme sonucunda 3 kişiye Captune Eğlence Merkezi’ne 3 ay boyunca Soft Play alanlara ücretsiz giriş ve 250 Kredi (250 TL’ye denk) değerinde oyun hakkı armağan edecek.

Capitol Alışveriş Merkezi içinde 700 metrekarelik bir alana konumlandırılan ve mimari tasarımı İtalyan mimar Franca Barazzoni tarafından gerçekleştirilen Captune Captune Eğlence Gezegeni’nin fantastik dünyasına girişler, Captune Pasaportu ile gerçekleşecek. Üyelik kiti içerisinde her çocuğa Captune Pasaport, içinde 25 TL değerinde kredi olan Captune Card ve birbirinden güzel hediyeler armağan edilecek. Her girişlerinde pasaportları kaşelenecek minikler, pasaportlarındaki sürpriz hediyelere ise bayılacaklar.

Ayrıntılı bilgi için 0 216 554 77 77 no.lu telefonu arayabilirsiniz.


Share