ASLAN MAX’IN ÇİZGİ FİLMİ YAKINDA BAŞLIYOR!

Yenilikleriyle çocuklara yepyeni dünyaların kapılarını aralayan Max, sürükleyici bir macera ve keşif dünyasına merhaba diyor. Baştan ayağa yenilenen Max dünyası, çocukları Aslan Max’ın öncülüğünde uzun soluklu bir serüvene davet ediyor. Kahraman, korkusuz ve mücadeleci kimliğiyle bir süper kahramana dönüşen Aslan Max, çok yakında yayınlanmaya başlayacak çizgi film dizisiyle hem çocukların maceracı yanlarına hitap edecek, hem de her bölümüyle liderlik, dostluk, konsantrasyon, çeviklik, güç, hız ve takım ruhu gibi değerlerin altını çizecek.

Karizmatik, maceracı ve mücadeleci görüntüsüyle Aslan Max’ın görevi, Aslan Krallığı’nı, gölgelerin efendisi Shadow Master’ın kötü gücünden ve hâkimiyetinden kurtarmaya çalışmak.  Çocukların en sevdiği çizgi film olmaya aday bu uzun soluklu macerada Aslan Max’a yeni kahramanlar eşlik edecek.

Macera yoluyla çocuklara arkadaşlığın değerini ve paylaşımın önemini aşılamayı amaçlayan yeni Max dünyası, çocukları yeniden gerçek dünyadaki oyunlarla buluşturmayı ve böylece çocukların hayal dünyalarını genişleterek sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor.  

Kaynak: sirkethaberleri.com


Share