BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI

beşiktaş belediyesi 23 Nisan Resim Yarışması

 

Beşiktaş Belediyesi her sene olduğu gibi bu sene de 23 Nisan haftasına özel olarak resim yarışması düzenliyor. Çocukların resme olan ilgilerini desteklemek, sorumluluk bilincinin ve sosyal ilişkilerin geliştirilmesine, çocuklar arasında var olan kardeşlik, sevgi ve dostluk bağlarının gelişmesine katkı vermek, böylece bayramlarını daha da anlamlı hale getirmek ve sevinçlerini paylaşmak adına düzenlenen Beşiktaş Belediyesi 23 Nisan Resim Yarışması’nın bu seneki konusu: “Çocuk Oyunları”

Resim yarışmasını kazanan çocuklara Henkel-Pritt’ten sürpriz ödüller, 23 Nisan Karnavalı’nda Belediye Başkanı İsmail Ünal tarafından verilecek. Buna göre birinciler tablet bilgisayar, ikinciler fotoğraf makinesi, üçüncüler hediye çeki ve mansiyon ödülünü hak edenler Pritt’ten hediye çantası kazanacaklar.

 Resim Tekniği: Resimler, istenen teknikle, A3 boyutunda her tür kâğıda yapılabilir.

Yarışmaya Kimler Başvurabilir: İlköğretime devam eden tüm çocuklara açıktır.

Yarışma Grupları:

Yarışma 2 ayrı grupta yapılacaktır.

1.Grup ( 1-5. Sınıflar )

2.Grup ( 6-8.Sınıflar )

Seçici Kurul: Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce görevlendirilecek 4 resim öğretmeni, Beşiktaş Belediyesi’ni temsilen bir yetkili ve Beşiktaş Belediyesi tarafından belirlenecek konuyla ilgili 2 kişi olmak üzere toplam 7 kişilik seçici kurul oluşturulacaktır.

Son Katılım Tarihi: 19 Nisan 2013

Ödüllendirme: 2 adet birincilik, 2 adet ikincilik, 2 adet üçüncülük ve 3 adet mansiyon ödülü verilecektir.

—————-

Ayrıntılı bilgi almak için 0 212 319 42 42 no.lu telefonu arayabilirsiniz.


Share