PLAY-DOH 9.HAMURDAN HAYALLER YARIŞMASI

play-doh 9.hamurdan hayaller

50 yılı aşkın süredir tüm dünyada çocukları renkli, eğlenceli ve doğal oyun hamurlarıyla buluşturan Play-Doh, bu yıl geleneksel hale gelen Hamurdan Hayaller Yarışması’nın 9.sunu gerçekleştiriyor!

Miniklerin yaratıcılığının değerlendirileceği yarışmanın jüri üyeleri arasında; moda tasarımcısı Arzu Kaprol, ressam Bedri Baykam, tasarımcı Derin Sarıyer, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı ve Mimar Sinan Üniversitesi Heykel Bölüm Başkanı Vedat Somay gibi Türkiye’nin farklı sanat dallarından yaratıcı isimler yer alıyor. Yarışmaya katılım için son tarih 17 Mart 2013.

4-7 yaş arasındaki çocukların katılımına açık olan 9.Hamurdan Hayaller Yarışması’na başvurmak için çocukların Play-Doh oyun hamurlarıyla yaptıkları yaratıcı şekillerin fotoğrafını çekip şu adrese yükleyebilirsiniz ya da info@hasbro.com.tr adresine  e-mail olarak gönderebilirsiniz.

Çocuklar ayrıca Şubat ve Mart aylarında İzmir, Ankara ve İstanbul’daki AVM’lerde gerçekleşecek eğlenceli Play-Doh etkinliklerine katılarak da yarışmaya başvuruda bulunabilecekler.

Play-Doh AVM Etkinlikleri Programı

9-10 Şubat 2013 – Carrefour İçerenköy AVM ve  Metrocity AVM

16-17 Şubat 2013 – İstanbul Buyaka ve İzmir Ege Park Mavişehir

23-24 Şubat 2013 -Beylikdüzü Migros AVM ve İzmir Optimum Outlet

2-3 Mart 2013- İstinye Park ve Ankara ANKAmall

9-10 Mart 2013 – Capitol AVM ve Ankara Cepa

 

Kazananların 29 Mart 2013’te açıklanacağı 9.Hamurdan Hayaller Yarışması’nda her yaş kategorisinde birinci olanları ‘boylarınca oyuncak ödülü’, 2.ve 3.leri ise Play-Doh’dan sürpriz hediyeler bekliyor. Yarışmadaki en yaratıcı çocuğu bekleyen büyük ödül ise iPad Mini!

Play-Doh 9.Hamurdan Hayaller Yarışması’yla ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.


Share