HAYDİ ÇALKALA: DANS DANS YARIŞMASI’NIN BİRİNCİSİ NAZLI DENİZ ÜRENLİ

Disney Channel Türkiye’nin Haydi Çalkala: Dans Dans Yarışmas’ını İstanbul’dan 12 yaşındaki Nazlı Deniz Ürenli kazandı. Evde kendi solo performanslarını kaydedip disneyturkiye.com.tr adresindeki özel bir mikro siteye yükleyerek başvuran, her biri birbirinden yetenekli binlerce yarışmacının değerlendirilmesi sonucunda ortaya çıkan 5 finalist arasında Nazlı Deniz Ürenli yarışmanın jürisi Kendi’nin de yardımıyla birinci seçildi.

Genç Türk dans sanatçısı ve pop yıldızı Kendi, yarışmanın lansmanında The Walt Disney Company ile işbirliği yaptı. Yarışma çerçevesinde 10 ile 16 yaş arasındaki Haydi Çalkala hayranları programın özel dans gösterilerinden bazılarını kendi performanslarıyla kaydedip video klip halinde göndermeye davet edildiler. Nazlı Deniz Ürenli ödül kapsamında en iyi arkadaşıyla birlikte Hollywood’a hayatta bir kez olabilecek bir gezi yapacak ve ünlüler gibi ağırlanacak. İki arkadaş gezi sırasında Disneyland’a gidecek; Haydi Çalkala dizisinin koreografları ve stilistleriyle de tanışacaklar. Nazlı’nın birinci seçilen dansı ve unutulmaz Amerika yolculuğu ayrıca kaydedilip Disney Channel’da gösterilecek.

Disney Channel Türkiye’nin Haydi Çalkala: Dans Dans Yarışması birincisi Nazlı Deniz Ürenli’nin dansını izlemek için tıklayınız.


Share