TOYZERIA 2012, 4-7 EKİM 2012 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE

Türkiye’de oyuncak sektörünün ilk ve tek fuarı olan “Toyzeria Oyuncak, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı 2012”, 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarında 5. kez açılıyor.

Birinci kuralı “Güvenli Oyuncak”  olan fuar, oyuncak, lisans, oyun ve oyun ekipmanları sektörünün üreticileri ve ithalatçıları ile, toptan ve perakende oyuncak satıcıları, kırtasiyeler, büyük mağazalar, alışveriş merkezleri, hipermarketler, süpermarketler, ana okulları, oteller, promosyon ve reklam firmaları, rehabilitasyon merkezleri, tatil köyleri, oteller, sosyal tesisler ve eğlence merkezleri yetkililerini buluşturuyor.

Oyuncak sektörünün üretim faaliyetlerini desteklemeyi, ulusal ve uluslararası pazarlar sunmayı, dünyadaki yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerden haberdar etmeyi amaçlayan, Toyzeria Oyuncak Fuarı, 30 milyon çocuk nüfusuna sahip Türkiye’de, çocuk başına satın alınan güvenilir oyuncak oranının yükseltilmesine de önemli katkıda bulunuyor.

Pepee de Türkiye’nin en büyük oyuncak fuarı Toyzeria 2012’de 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında Düşyeri-Pepee standında ziyaretçilerle buluşacak.

Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’nda hazırlanan Pepee’nin de katılıp şarkılar söyleyeceği Toyzeria 2012’de Pepee lisanslı ürünlerinin satışa sunulacağı Düşyeri -Pepee standından 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Pepeeciler, 9.90 TL değerindeki Pepee’nin Tahta Misket Setini ve rengârenk Pepee hediyelerinden birini kazanabileceği bir şans kartı kazanıyor. Ayrıca Toyzeria Fuarı’nda indirimli olarak sunulan ürünler, 31 Ekim 2012 tarihine kadar Düşyeri sanal mağazada da indirimli olarak satışa sunulacak.

 

Toyzeria 2012 ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

İstanbul Fuar Merkezi ulaşım krokisi için tıklayınız.

Online davetiye formu için tıklayınız.


Share