DISNEY CHANNEL TÜRKİYE’NİN YENİ YARIŞMASI, HAYDİ ÇALKALA : DANS DANS

Disney Channel  Türkiye, disneyturkiye.com.tr üzerinden Haydi Çalkala: Dans Dans adlı yepyeni bir dans yarışması başlattı. Yarışmanın birincisi en iyi arkadaşıyla birlikte unutulmaz bir Hollywood gezisine gönderilecek, orada ünlüler gibi ağırlanacak, Disneyland’ı ziyaret edecek ve ayrıca Haydi Çalkala dizisinin koreografları ve stilistleriyle tanışacak. Ayrıca kazanan yarışmacının dansı ve  unutulmaz Amerika serüveni Disney Channel Türkiye ekranlarında da yayınlanacak.

Haydi Çalkala: Dans Dans, Disney Channel’ın hit komedi dizisi Haydi Çalkala’dan esinleniyor ve 6-16 yaş arası hayranlarına programdaki bazı özel dans hareketlerini öğrenme fırsatı sunuyor. Yarışmaya katılmak için katılımcıların evde arkadaşlarıyla hazırlayacakları solo ya da grup performanslarını, 8 Ekim 2012 tarihine kadar yarışmanın web adresi üzerinden yönlendirilecekleri özel mikrositeye yüklemeleri yeterli. Yarışmanın bitiş tarihini takiben başvurular The Walt Disney Company jürisi tarafından değerlendirilerek kazanan isim açıklanacak.

Şubat 2011’de başlayan Haydi Çalkala, Disney Channel’da fırtına gibi esiyor. CeCe Jones rolünde Bella Thorne, Raquel “Rocky” Blue rolünde Zendaya; Gunther rolünde Kenton Duty (Lost); Deuce rolünde Adam Irigon (Waverley Büyücüleri) ve CeCe’nin büyümüş de küçülmüş erkek kardeşi Flynn Jones rolünde Davis Cleveland’ın (İyi Şanslar Charlie, Umutsuz Ev Kadınları) oynadığı dizi Chris Thompson tarafından yaratıldı ve yürütücü yapımcılığını Rob Lotterstein ile Thompson üstlendi. Pilot bölümün koreografisini Rosero McCoy (Camp Rock 2 Büyük Final) hazırladı. Haydi Çalkala, It’s a Laugh Productions, Inc. yapımı.

Haydi Çalkala: Dans Dans yarışması ile ilgili bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayınız.


Share