MUZİPO KIDS YAZ OKULU’NA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Muzipo Kids, 3-12 yaş aralığındaki çocukların fiziksel ve bilişsel gelişimlerine yönelik hareketli ve eğlenceli aktivitelerin yapıldığı bir çocuk kulübü. Arkasında güvenilir B-Fit markası bulunan Muzipo Kids, Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olarak yepyeni bir anlayışı temsil ediyor.

Kulüpte hareket eğitimi ile çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunuyor, bunun yanı sıra yaratıcılığını arttırıcı oyunlarla gelişimlerini sağlıyorlar. Her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar yaratmak misyonu ile hizmet veren Muzipo Kids, erken yaşta egzersizin ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmaya çalışıyor. Ayrıca çocukların doğum günü kutlamalarını da unutulmaz kılarak, eğlenceli doğum günü partilerine ev sahipliği yapıyor.

3 gün yarım, 5 gün yarım, 3 gün tam ve 5 gün tam olmak üzere 1,2,3 ve 4 haftalık kayıtların alındığı Muzipo Kids Yaz Okulu 2012 ile ilgili program ve ücret bilgisi ise şu şekildedir:

( Ayrıntılı bilgi için 0 216 474 33 09 no.lu telefonu arayabilirsiniz ya da bilgi@muzipo.com adresine mail gönderebilirsiniz. Muzipo Kids’in internet sitesine ulaşmak için tıklayınız. )


Share